Στο "Παρόν της Κυριακής" ξανά η ΟΝΝΕΔ Κορινθίας ! |
|
|
ΟΝΝΕΔ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
|
, 10 - 11 - 2008 |
Το "Παρόν της Κυριακής" και συγκεκριμένα η στήλη "Νέος Πολίτης" αναφέρθηκαν την Κυριακή 9/11/2008 στην ΟΝΝΕΔ Κορινθίας. Αφορμή αυτή τη φορά στάθηκε η παρουσία μας στην εκδήλωση της Γραμματείας Νέων Τεχνολογιών της ΟΝΝΕΔ και η συζήτηση που είχαμε με τον Υφυπουργό Παιδείας κο Σπύρο Ταλιαδούρο σχετικά με τα επαγγελματικά δικαιώματα Πανεπιστημίων και ΤΕΙ.
Διαβάστε το δημοσίευμα :
![Image Image](http://onned-korinthias.gr/mambo/images/stories/paron_9_11_08_p40.jpg)
|